صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 384784
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
برخی نویسندگان و مسئولان هفته نامه « همت » درصدد طلب حلالیت از چهره های سیاسی و شخصیت های علمی و مذهبی هستند که نام یا تصویر آنها را در نشریه خود آورده اند.
به گزارش « فردا » برخی نویسندگان و مسئولان هفته نامه همت که توسط دستگاه قضایی بازداشت شده اند بدنبال اطلاع یافتن از نارحتی رهبر انقلاب از این اقدام تفرقه برانگیز و نظر مثبت ایشان در مورد برخورد قوه قضائیه با عوامل این نشریه اظهار ندامت کرده و از رهبری طلب عفو کرده اند.
رهبر فرزانه انقلاب نیز ضمن گذشت از خطای این افراد حلالیت خود را کافی ندانسته و به مسئولان این هفته نامه توصیه کرده اند از کسانی که در نشریه همت مورد بی احترامی و توهین قرار گرفته و با استفاده از تصویر و یا نام آنها تلقی اختلاف بین مسئولین ارشد نظام را ایجاد کرده اند طلب حلالیت کنند.
نویسندگان و دست اندرکاران همت که همان تیم سابق سایت « نوسازی » هستند به منظور کسب حلالیت به محضر یکی از فضلای بزرگ در قم می روند که تصویر ایشان در شماره اول چاپ شده و بدین وسیله اختلاف ایشان با مسئولان ارشد نظام القا شده بود.
این استاد برجسته حوزه علمیه و مفسر بزرگ قرآن کریم هم با ابراز ناراحتی شدید از عملکرد آنها به دلیل شبهه سازی این رسانه مبنی بر اختلاف ایشان با رهبر انقلاب حاضر به پذیرش توبه آن ها نشده است .

دسته ها : سیاسی
X